Цикл “Між нами, колегами” ─ це завжди на одному рівні очей. Я не знаю матеріалу краще ніж ви, можливо навіть навпаки, але я маю за плечима тисячі годин роботи з клієнтами зі всього світу. Відповідно, ділитимуся досвідом, а не знаннями.
Семінар проводитиметься один раз на місяць в останній четвер місяця з 10:00-14:00.
Проводить зустрічі Олександр Гальчинський – психолог та психотерапевт. Кандидат психологічних наук, психотерапевт-супервізор у напрямку когнітивно-поведінкової терапії, психотерапевт-експерт, викладач.
Включатиме 4 основні теми, мета яких покращити здатність психолога звертати увагу на різні тонкощі під час сеансу психотерапії.
❗ Ми досить уважно прислухаємося до потреб клієнта, але інколи неуважні до власних. Важливо звернути на них увагу, деколи навіть надати собі першу допомогу, а не клієнтові. Будемо вчитися помічати свої потреби, правильно реагувати й тим самим зберігати особисті ресурси.
🔸Зустріч 1. 28.10 о 10.00
“Я в себе один”. Йтиметься про усвідомлення потреби бачити та задовільняти власні потреби під час сеансу ПТ. Трохи теорії та багато практичних тренінгів допоможуть зрозуміти цю потребу та ніколи не залишати її без відповіді.
🔸Зустріч 2. 25.11 о 10.00
“Слухати чи чути”. Гра слів або ціла наука? Ми вміємо слухати, але не завжди чуємо те, що нам озвучує клієнт. Інколи він навмисно озвучує заїжджені фрази, в котрі дуже вірить і намагається переконати терапевта в правдивості сказаного. Навчимося відрізняти сіно від фактів, а це допоможе проводити більш сфокусовану ПТ.
🔸Зустріч 3. 23.12 о 10.00
“Лікуйте мене”. Розмова буде про розподіл зон відповідальності під час психотерапевтичного процесу. Різниця між консультуванням та психотерапією саме в цьому й полягає. Важливо зрозуміти, що нашим завданням є навчити клієнта користування власними ресурсами, а не ресурсами психолога. Для цього клієнтові треба бути завжди в проактивній позиції, а психологу в віддзеркалювальній.
🔸Зустріч 4. 27.01 о 10.00
“Емоційний суперленд психотерапевта”. Що ми робимо, коли під час роботи з клієнтом виникають емоції? Як із ними поводитися? Про це поговоримо на четвертій зустрічі. Ми живі люди, котрі працюють з людьми, а відповідно й емоції мають право на існування. Питання полягає в тому, допомагають вони нам у роботі чи заважають. Вміння керувати емоціями є найвищим проявом майстерності психолога. Відповідно, цій майстерності ми надаємо найбільше значення.
Чекаємо вас на наших семінарах. Важливо зауважити, що колеги, котрі приходять до нас, роблять це не заради сертифікатів або дипломів, а заради отримання гарного досвіду бути в ресурсі й отримувати задоволення від процесу та професії.
“Між нами, колегами” ─ це завжди на одному рівні очей. Я не знаю матеріалу краще ніж ви, можливо навіть навпаки, але я маю за плечима тисячі годин роботи з клієнтами зі всього світу. Відповідно, ділитимуся досвідом, а не знаннями.